Kahveci Aday Adaylığı Başvurusunu Açıkladı.

Ak Parti İlçe Başkanı Nail Kahveci Yaklaşan yerel seçimlerde Akyazı belediye başkanı olabilmek için Ak Partiden Belediye başkan aday adayı oldu.

Kahveci Konuşmasında “Biz 2010 yılının başında Ak Parti İlçe Başkanlığı görevini aldık. Dört yıla yaklaşan bir süreçte yönetim kurulunu oluşturduk, güzel çalışmalar yaptık. Üye sayımızı 11000 getirdik. Referandumu %78 Karapürçek’le paylaşarak seçimleri aldık. Genel seçimde oylarımızı %29 ‘dan %72’ye çıkardık. Emek sarf eden arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Ak Parti ilçe teşkilatı dört yıla yakın verdiği hizmetlerle ili, ilçesi, belediye başkanları,büyükşehir belediye başkanımız görevini bu süre içerisinde tamamlamış bulunuyor. Akyazı’nın siyasal potansiyelini burada görüyoruz zaten.

Diğer partileri ’de saygıyla selamlıyorum. Hepsi kardeşimizdir. Akyazı öyle bir yer ki hem Sakarya hem Türkiye örnek olacak potansiyeli var. Bu isimleri saymaya gerek yok basından zaten görüyorsunuz. Yine Ak Partimiz bu güçlü iktidarın nasıl oluştuğunun bilincindedir. Herkes kazansın. Zalime sen Müslüman mısın demiyor dur, dur ! bizim dinimiz böyle bir dindir. Başbakanımız bütün dünya halklarını  onayını, sevgisini, muhabbetini almış bir başbakandır.Değerli yalnızlık, biz değerli yalnızlık olalım. Allah bizi ahirette yalnız bırakmasın yeter. Bu duygu, düşüncelerle sizin karşınıza çıktım. Zaten diyeceklerimin çoğunu da demiş bulunuyorum. Allah mahcup etmesin bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim” dedi

resim8307_2 resim8327_3 resim8327_4 resim8327_5 resim8327_6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir