Öğrenciler İlk Bayramlaşmaya Başkanla Başladı

Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evi derslere destek merkezi öğrencileri ilk bayram ziyaretine Başkan YAZICI’yla başladı.
Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür evi Derslere destek merkezinden kalabalık bir öğrenci grubu Akyazı Belediye Başkanı Yaşar YAZICI’ya bayram ziyaretinde bulundu. Akyazı Belediyesi Meclis odasında çocuklarla buluşan Başkan Yaşar YAZICI öğrencilere tek tek sarılıp kucaklaştı, kendisini ziyarette bulunan tüm öğrencilerin isimlerini sorarak tanışan Başkan Yazıcı öğrencilere ders çalışma konusunda tavsiyelerde bulundu.

Öğrenciler Başkan Yaşar YAZICI’ya Eğitime olan desteklerinden ,Bilgi ve Kültür evi Derslere destek merkezinin açılmasından ve hizmet vermesinden, Kütüphane ve ücretsiz internet sayesinde bilgi ve kültür evinde derslerini çok rahat çalışabildiklerinden dolayı teşekkür etti

Başkan Yaşar YAZICI’ya projeleri ile ilgili de sorular soran öğrenciler; “ Bizler için yarı olimpik yüzme havuzu, kapalı spor salonları da yaptırıyormuşsunuz bunun içinde size çok teşekkür ederiz” dediler

Başkan Yazıcı “Akyazı Belediyesi olarak eğitime siz çocuklara geleceğin büyüklerine olan desteğimizi her zaman sürdürerek, bizler elimizden geleni yapıyoruz. Eğitime destek konusunda eksiğimiz varsa söyleyin. bizler sizlerin böyle üzerlerinize titreyip başarılı olmanız için çabalıyorken sizlerinde üzerine düşen vazife ise çalışmak, çok çalışmak, daha çok çalışmak derslerinizde başarılı birer öğrenciler olmanızdır. Allah hepinizin geleceğini açık etsin hepiniz inşallah üstün başarılar sahibi olursunuz. ” dedi.

Ziyaret sonrasında Akyazı Belediyesi hizmet binası önünde toplu fotoğraf çekilmesinin ardından öğrenciler Başkan Yazıcı’ya iyi bayramlar dileyerek vedalaştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir