Papatya’dan Karakaş’a Hoş Geldin Ziyareti

Akyazı ilçe emniyet müdürlüğüne atanan Mehmet Karakaş’a hoş geldin ziyaretleri sürüyor.
 

Akyazı ilçe milli eğitim müdürü Mesut Papatya Akyazı ilçe emniyet müdürlüğüne atanan Mehmet Karakaş’a hoş geldin ziyaretinde bulundu.

İlçe emniyet müdürünü ziyaret eden ilçe milli eğitim müdürü Mesut Papatya Akyazı ilçesinin her şeyiyle güzel bir ilçe olduğunu belirterek, yaşamış olduğumuz Akyazı yeşillikler içerisinde deresiyle suyuyla havasıyla yaylası ile misafir perver insanlarıyla okullarıyla yaşanan bir ilçe. Emniyet müdürlüğüne atatan emniyet müdürü Sayın Mehmet Karakaş görevini yapmakta zorluk çekmeyecektir. Milli eğitim olarak Okulların açılması ile birlikte okul önlerinde karşıdan karşıya geçerken yaşanabilecek olumsuzluklardan, art niyetli kişilerden öğrencilerimizi koruyabilmek için emniyet müdürlüğünden destek bekliyoruz. Kendisini yeni görevinde başarılar diliyorum dedi.

Göreve geldiğinden beri her kurum ve kuruluşlardan hoş geldin ziyaretinde bulunulması kendisini mutlu ettiğini belirten Karakaş, Akyazı ilçe emniyet müdürlüğüne atanarak göreve başlamam nedeniyle kurum ve kuruluşlardan vatandaşlardan hoş geldin ziyaretinde bulunuluyor. Buda beni mutlu etmekte. Emniyet teşkilatı olarak geleceğimiz olan öğrencilerimizi karşıdan karşıya geçmeleri için gerekli tedbirleri ve her türlü kötü kişilerden koruyabilmek için çalışmalarımızı yapacağız. Ziyarette bulunan ilçe milli eğitim müdürümüz Sayın Mesut Papatya’ya da teşekkür ediyorum dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir