Pazarköy Caddesinde Asfalt Tamamlandı

Akyazı’da alt yapı çalışmaları biten yollarda yaz aylarının başlaması ile serilen asfalt programı devam ediyor.
 

Doğal gaz çalışmaları ve diğer alt yapı çalışmaları ile bozulan yolların, genişletme, yağmur suyu kanalları yenileme, su bağlantıları yenileme işlemlerinin bitirilmesi ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Akyazı Belediyesi Ekiplerince asfalt çalışmaları hızla devam ediyor.

Akyazı’nın trafiği yoğun, önemli giriş caddelerinden olan Bakan sokak ve Pazarköy caddesinde asfalt serim işlemi tamamlandı. Küçücek caddesinde ise asfalt serim işlemi halen devam etmekte. Öte yandan; Bu caddeler abone su boruları yenilenerek daha sağlıklı hale getirildi, yağmur oluğu yapılarak yenilendi ve yine genişletme çalışmaları ile birlikte asfalt serimine hazır hale getirilmişti.

Pazarköy caddesi esnafı verilen hizmetten ötürü teşekkürlerini dile getirerek, hem Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın; Zeki TOÇOĞLU’na hem de Akyazı Belediye Başkanımız Sayın; Yaşar YAZICI’ya ortaklaşa gerçekleştirdikleri bu hizmetten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Ramazan Bayramı öncesinde caddelerinin alt yapısı ve üst yapısı ile bir düzene kavuştuklarını söyleyen esnaflar Başkanlara teşekkür ziyaretinde de bulunacaklarını ifade ettiler.

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar YAZICI “Alt yapı işlemlerini tamamladığımız cadde ve sokaklarımızı Ramazan Bayramı öncesinde hazırlıklarını tamamlıyoruz. Akyazı’mızda trafiği yoğun, önemli giriş caddelerinden cadde ve sokaklarımızın bakım onarım ve asfaltlama çalışmalarını hızla sürdürürken aynı zamanda bayram hazırlıkları da devam etmekte, halkımızın arefe ve bayram süresince ziyaret edeceği mezarlıkların bakım ve onarım işlemleri de bitirildi.  Amacımız her zaman olduğu gibi vatandaşlarımızın Ramazan Bayramına daha sağlıklı ve daha güzel bir ortamda girebilmelerini sağlamaktır” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir