Saadet Partisi İftar Yemeğinde Partililerle Bir Araya Geldi

Aksoy, “Ak Parti iktidarın işi Amerika’nın orta doğuda ki uşaklığını yapmak.”
 Saadet Partisi Akyazı İlçe Teşkilatı üyelerine iftar yemeğinde bir araya gelerek aylık olağan divan toplantısını Parti hizmet binasında yaptı.

Parti binasında düzenlen iftar yemeği ve aylık divan toplantısında Saadet Parti’si Genel İdare Kurul Üyesi İsmet Aksoy yaptığı konuşmada ak patinin ülke adına hiçbir şey yapmadığını belirterek ülke maneviyat çöküşü içinde bulunduğunu ve ülkenin milli görüşçülere ihtiyacı olduğunu belirtti.

Saadet Parti’si Akyazı İlçe Teşkilatı’nın divan toplantısında partililere yaptığı konuşmada Aksoy, Milli görüş teşkilatları bir cihat mektebidir. Dünyada adaleti İslam’ı ayakta tutacak tek teşkilat biziz. Bizden başka ahlak ve maneviyat diyen İslam’ın izzetini ayağa kaldırmak isteyen ne yorum ne teşkilat var. Allah bu teşkilata zeval vermesin. Ülkemiz maneviyat olarak büyük çöküş içerisinde. Bu manevi çöküş ile bir ülkenin ayakta durması mümkün değil. Bizim içimizden çıkan ve iktidarda olan bu arkadaşlarımızın İslam adına Allah adına bu memleket adına hiç bir şey yaptıkları yok. Bizler bu ülkeyi bunlara mı bırakacağız. Bizim milletimiz aziz ve şerefli bir millettir. Bizim milletimiz bu topraklarda bu medeniyete bin yıllık efendisi bir millettir.

İktidarın işi Amerika’nın orta doğuda ki uşaklığını yapmak olduğunu söyleyen İsmet Aksoy,
Son zamanlarda yaşanan olayları görüyorsunuz. Birileri Bu ülkenin başbakanıyla konuşurken elinde sopa tutuyor ve bunu basına servis ediyorlar. Bu kadar alçak ve aşağılık içerisinde bir dış politika yürütmeye çalışıyorlar. Niçin bulundukları koltukta oturabilmek için. Bakın Suriye’de Filistin’de ırakta kan akıyor. Tayip Erdoğan çıkmış Suriye’de akan kandan mesulmüş. Daha dün ırakta tecavüz edilen kandan rahatsız değimliydin niye oraya müsaade ettin. Daha bunun gibi bir sürü şeyler söyleyebiliriz ama iktidarın işi Amerika’nın orta doğuda ki uşaklığını yapmak. Bazen yoldan çıkacak gibi oldukları zaman sopayı göstererek, diyorlar ki benim dediğimden dışarı çıkarsan sopayı yersin. Milli görüş teşkilatları bu seçimlerde milletimize tekrar adil bir şekilde insan gibi yaşamanın Türkiye’de de mümkün olduğunu Amerika’ya uşak, Nato’ya muhafız olmadan başkalarına sömürge olmadan insanca yaşayabileceğimizi anlatabilmeliyiz. Biz bunu geçmişte yaptık. Bu teşkilatlar Siyonistlerin paralarıyla yayın araçlarına müdahale etmeden onlara uşak olmadan bu memlekette çalışarak iktidara gelmeyi bildik. Gene çalışarak iktidara gelebiliriz. Allah’ın vadi var siz çalışırsanız bu zaferi size vereceğim. Biz çalışırsak Allah verir çalışmazsak vermez.

Akyazı teşkilatı olarak üzerinize çok önemli görevler düştüğünü belirten Aksoy, Akyazı çok vasıflı ve kaliteli insanların olduğu bir ilçe Dolayısıyla teşkilatımız burada çok sağlam olmalı. Yapılacak olan seçimlerde bir önceki seçimlerden daha ileriye gitmemiz gerekiyor. İnsanlara ve ailelere bakın. İslam adına Allah adına bizden başkası bir şey söylüyor mu? Bu ülkenin milli görüşçülere feraset sahibi insanlara ihtiyacı var.Bu ülke önümüzdeki on yıl içinde bölünme sürecine girer. Bu iktidar bu politikalarla devam ederse güneydoğu bizden çıkar. Neden bu adamlar ellerinde sopa ile bizleri susturuyorlar. Suriye’yi böldüler. Irak’ı böldüler yarında sıra bize gelecek buda gün gibi aşikâr. Bu kim görmez bunu ancak Tayip Erdoğan zihniyeti görmez. Çünkü onu iktidara getirenler ona otur oturduğun yerde dediler. Bulundukları koltuklar da oturabilmek için Amerikan politikalarına evet diyorlar. Bu iktidardakiler o kadar aciz ve işbirlikçiler ki hükümet buradan bizim yardımlarımızı götürüyor ayıp olmasın diye Müslümanları katleden Budistlere de veriyor. Bu ülkenin ciddi şahsiyetli feraset sahibi milli görüşçülere ihtiyacı var.

Saadet Partisi Akyazı İlçe Teşkilatı hizmet binasında düzenlenen divan toplantısı ve iftar yemeğine Saadet Partisi Genel İdari Kurul Üyesi İsmet Aksoy, Saadet Partisi İl Başkanı, Akyazı İlçe Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Partililer katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir