SAGİAD Boğaz Turu Coşkusunu Birlikte Yaşadı.

Sakarya Akyazı Girişimci ve Sanayici İşadamları Derneği(SAGİAD)’ın organize ettiği program çerçevesinde, Akyazılı iş adamı ve sanayiciler, İstanbul’da boğaz turu ile tarih coşkusunu birlikte yaşadı.

Sıcak ve samimi ortamda geziye katılan işadamları, profesyonel rehber eşliğinde özel olarak kiralanan yatla Boğaz turu yaptı, Eyüp Sultan Camii’nde sabah namazı kıldıktan sonra dua etti.

SAGİAD Akyazı Şube Başkanı Hüseyin Kav, sabah kahvaltısında buluştuğu işadamları ve sanayicilere önemli tavsiyelerde bulundu. Kav, sevgi, saygı ve paylaşma duygularının ön plana çıktığı, milli ve manevi değerlerimizin pekiştiği, dargınlıkların, kırgınlıkların giderildiği, birlik ve beraberlik duygularımızın güçlendiği, kültürel ve sosyal gezide, tarih şuurun çok önemli olduğunu söyledi.
Başkan Hüseyin Kav ”Bizleri ortak düşünce ve değerlerde buluşturan gezilerde, barışın ve hoşgörünün sürekli kılınması, toplumun tüm katmanlarında uzlaşma kültürünün yerleşmesi için üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmeliyiz.” şeklinde konuştu.
Gezinin çok verimli geçtiğini herkesin birbirleri ile sıcak diyalog içinde oluğunu vurgulayan Başkan Kav; gezimize bizleri kırmayıp katılım gösterdikleri için herkese teşekkür ederek, bu tür organizasyonların daha da renklenerek, artacağını bildirdi.

resim8095_2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir