Sakarya Valisi Mustafa Büyük’den Başkan YAZICI’YA Teşekkür

Geçtiğimiz hafta sonu Akyazı’yı ziyaret eden 16 ülke’nin Büyükelçisi’ ne göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı Vali Mustafa Büyük Akyazı Belediye Başkanı Yaşar YAZICI’ya teşekkürde bulunarak hediye verdi.

Geçtiğimiz Pazar günü 16 büyük elçinin Akyazı’yı ziyareti esnasında gerek misafirleri ağırlamada gerekse ilgi ve alakadan dolayı hem sakarya’nın ve Akyazı’nın tanıtımına büyük katkılarda bulunan Başkan Yaşar YAZICI’nın bu misafir perverliği ve yatırımcılara gösterdiği ilgi ve alakadan ötürü Sakarya Valisi Mustafa BÜYÜK kendisine teşekkür ederek hediye takdim etti.

Vali Mustafa Büyük konuşmasında “ Sayın Belediye Başkanımız Yaşar YAZICI’nın İlimizin ve Akyazı’nın Turizm anlamında gelişmesi adına göstermiş olduğu gayret ve çabalardan ötürü kendisine çok teşekkür ediyorum. İlimize gelen konuklarımızı Türk gelenek ve göreneklerine göre ağırladı onları Türk misafirperverliğini bu vesile ile göstermiş olduk Belediye Başkanımızın başarılarının devamını diliyorum” dedi

Başkan Yazıcı ise “ Sayın Vali’mize hediyelerinden dolayı teşekkür ediyorum. ilimize ve ilçemize turizm alanında katkıda bulunabilmek adına elimize geçen her fırsatı iyi değerlendirerek hem ülkemize, ilimize ve ilçemizin ekonomik bütçesine katkıda bulunabilmek için gayret ve çaba gösteriyoruz.” Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir