Şampiyonun Annesinden Teşekkür Ziyareti

Dünya Şampiyonu Kenan SOFUOĞLU’nun annesinden Başkan YAZICI’ya teşekkür ziyareti.

Milli gururumuz Kenan Sofuoğlu’nun Annesi Nurhayat Sofuoğlu Akyazı Merkez Aile Parkına Oğlu Kenan Sofuoğlu’nun adının verilmesinden dolayı Başkan Yaşar Yazıcı’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Akyazı Belediyesine öğle saatlerinde teşekkür ziyaretinde bulunmak üzere gelen Kenan Sofuoğlu’nun annesi Nurhayat Sofuoğlu, “Kenan’ın başarılarıyla her zaman övünüyoruz. Başkanımız Sayın Yaşar Yazıcı’nın Kenan’ın adını sürekli yaşatmak ve onurlandırmak adına merkez aile parkına Kenan Sofuoğlu parkı adını vermesi bizleri çok memnun etti bu vesile ile kendisine çok teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar YAZICI ise “Sizin gibi Annelerin böyle gurur duyulası evlatlar ve Dünya şampiyonları yetiştirmesi bizlere gurur veriyor. Asıl Kenan gibi bir evlat yetiştirdiğiniz için biz size teşekkür ederiz. Kenan bizim Milli gururumuz Akyazı’nın medar-ı iftiharı, o Akyazı’da yetişmiş ender sporculardan biri Dünya şampiyonu, onunla ne kadar gurur duysak azdır. Kenan’ın başarılarının yanında bizim Kenan’ın adını merkez parka vermemiz az bile kalır. Akyazı Belediyesi olarak sporun ve sporcunun yanında her zaman olduk ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir