» 
Selman Demirtaş Basın açıklaması yaptı
a aa
Tarih : 04 Aralık 2013 10:42
Selman Demirtaş Basın açıklaması yaptı
Saadet partisi Akyazı belediye başkan adayı olan Selman Demirtaş Salı günü Akşam 19.00’da Partilileri ile buluştu.
Selman Demirtaş Basın açıklaması yaptı
reklam

Basına açık bir şekilde gerçekleşen toplantıya Partililer ve Basın mensupları katıldı. Selman Demirtaş partilileri ve basın mensuplarının önünde yaptığı konuşmasında Akyazı halkı için neler yapacağına neler değişeceğine değindi.

Demirtaş’ın işte o konuşması

30 Mart 2014 tarihinde gerçekleştireceğimiz mahalli idareler seçimlerinin başta ilçemiz olmak üzere Ülkemize ve insanlık alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Yirmi yıldır aktif siyasetin içerisinde bulunan genç bir kardeşiniz olarak bu seçimlerde Akyazı’yı birlikte yönetme arzusuyla sizlerin desteğinize talibim.

*Desteğinizle birlikte göreve geldiğimizde Akyazı’mızda yaşayan her bireyin hakkını hukukunu gözeterek ayrım yapmaksızın kucaklayıcı, şeffaf bir Belediyecilik anlayışıyla hizmet etmeye gayret edeceğiz.
*İsraftan kaçınacak ,Akyazı’nın imkanlarını adil bir şekilde gerçek sahipleri olan halkımızın hizmetine sunacağız.

*Adamına göre değişen bütün uygulamaları sonlandırıp, Belediyemizi kurumsallaştıracak ve bütün hizmetleri bir standarda bağlayarak hizmet alımında eşitliği sağlayacağız .

*Sorunları ötelemeden ve üzerlerini örtmeden en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için Beyaz masa uygulamasını halkımızın hizmetine sunacak ,sorunun mahallinde tespit yapılmasını ve ilgili birime aktarılarak takibini yapacak, süreçle alakalı vatandaşımızı bilgilendireceğiz.

* Halk Meclisleri , Halk günleri uygulamalarını başlatarak Hesap soran Belediyecilik anlayışından çıkacak hesap veren Belediyecilik anlayışı ile çalışacağız.

* Gerçekleştireceğimiz bütün projeleri halkımız ve İlçemizde bulunan Sivil Toplum Kuruluşlar ile istişare ederek katılımcı yönetim anlayışını hayata geçireceğiz.

* Yaptığımız Bütün ihalelerden halkımızı haberdar edecek, medyamızın ve halkımızın önünde şeffaf bir şekilde kuşkulara mahal vermeden gerçekleştirilmelerini sağlayacağız.

İki yıllık ilçe Başkanlığımız süresince ilçemizin sorunlarıyla alakalı önemli çalışmalara imza attık. Yapıcı , yol gösteren muhalefet anlayışıyla sorunları dile getirirken ,çözüm yollarını da ortaya koymaya gayret ettik. İlçemizin sorunlarını biliyor ve çözüm üretmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.
. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da mücadele anlayışımız da Ahlaki yöntemlerin dışına çıkmamaya gayret edeceğiz. Seçim süreci boyunca kimseye sataşma yapmadan sorunları teşhis etmeye ve çözüm yollarını ortaya koymaya gayret edeceğiz. Kazanmak için her yolu mübah gören bir anlayışla davranmayacak, üslubumuzu her şartta muhafaza edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle çalışmaya gayret edeceğimize söz veriyor, destelerinizi bekliyorum.

Allah’dan hakkımızda hayırlı olanı nasip etmesini niyaz ediyor saygılar sunuyorum diyerek sözlerini noktaladı.

Emre FİDAN

1 2 3

Etiketler :

DİĞER AKYAZI BELEDİYESİ HABERLERİ

  • Belediye’den Fındık İşçilerine Barınak

   Belediye’den Fındık İşçilerine B...

   Akyazı Belediyesi tarafından özellikle yaz aylarında Fındık toplamak için ilçemize gelen Fındık yevmiyecilerinin barınak ve kalacak yer duş tuvalet gibi imkanlarını karşılamak üzere harekete geçti. Akyazı...

  • Islah ve Genişletme Çalışmaları

   Islah ve Genişletme Çalışmaları

   Akyazı Belediyesi Fen İşleri müdürlüğü ekipleri tarafından Dokurcun’da Dokurcun deresi Islah ve genişletme çalışmaları büyük bir hızla devam ediyor. “Dokurcun deresi Islah ve genişletme çalışmaları büyük...

  • Akyazı İftarda Buluşuyor

   Akyazı İftarda Buluşuyor

   Başkan Akcan'dan Akyazı İftar Buluşmasına Davet “mahallemde iftar var Akyazı buluşması bu yıl 16 temmuzda Çarşamba günü” Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Akyazı Belediyesi tarafından her yıl Akyazı'da...

  • Motosiklet Arabaya Çarptı 1 Yaralı

   Motosiklet Arabaya Çarptı 1 Yaralı

   Akyazı Karapürçek durağı önünde seyir halindeki motosiklet itfaiye sokağından çıkan araca çarptı. Meydana gelen kazada motosiklette bulanan küçük çocuk hafif yaralandı. 54 AR 813 plakalı motosiklet sürücüsü...

  • Akyazı’da Örnek İftar

   Akyazı’da Örnek İftar

   Akyazı’da birlik ve beraberliğin örneği sergilendi. Sakarya Akyazı ilçesi Ömercikler Mahallesi 8069. sokakta unutulmaz bir iftar yaşandı. Komşular tarafından organize edilen ve geleneksel hale getirilen...

AKYAZI ANKET

Üzgünüm, anket şu an aktif değil!

GÜNÜN HABERLERİ