Bayraktar Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

Bayraktar aday adalığı başvurusunu yapmadan önce yaptığı konuşmada “Bugun burda yaptığımız başvuruyla çıktığımız bu yol hizmet yoludur. İnsanlara faydalı olma ve Hak’kın rızasını kazanma yoludur. Doğup büyüdüğümüz ekmeğini yiyip, suyunu içtiğimiz güzel İlçemize ve güzel insanlarımıza olan insani borcumuzu ödeme yoludur.

Bugüne kadar gerek Ak Parti Teşkilatlarında gerek Yerel Yönetimlerde ve gerekse Sivil Toplum Örgütlerinde İlçemize, İnsanımıza hizmet etmiş, bütün değerli büyüklerimize ve arkadaşlarımıza şükranlarımı arz ediyorum. Bu dünyadan göçenlere Rahmet, yaşayanlara da sağlıklı ve mutlu bir hayat diliyorum.

Ak Parti İktidarında,  Dünya Lideri Sayın Başbakınımız Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde  büyüğen, gelişen ve zenginleşen ülkemizdeki ilerlemeye paralel olarak İlçemizin de gelişmesini ve zenginleşerek güzelleşmesini istiyorum.
Allah’ın  (c.c) bahşettiği coğrafi konumu değerlendirerek, sanayisi ile doğal güzellikleri ile jeotermal imkanları  ile tarımı ile öne çıkan yaşam kalitesi yüksek, marka olmuş hepimizin gurur duğduğu bir İlçemiz olmasını istiyorum.

Bütün halkımızın modern bir şehre yakışır terminali, İlçemize kültürel ve ekonomik zenginlik sağlayacak 4 yıllık fakülteyi, Şehir merkezimizdeki meydan ve alanlarıyla gurur duyacağı fiziki güzellikleri, ailesi, eşi dostu ile vakit geçirebileceği,  park ve mesire alanlarını, sağlıklı bır yaşam için ihtiyaç duyduğu yürüyüş ve koşu parkurlarını,  İlçemizin adını tüm Ülkemize duyuracak ve İlçemizdeki değişik etnik kökendeki kültürleri birbirlerine yakınlaştıracak Sosyal ve kültürel etkinlikleri, İlçemizde İşsiz gençlere istihdam oluşturacak, doğal güzelliklerimizi ve su kaynaklarımızı kirletmeyen sanayi tesislerinin olduğu sanayi alanlarını, doğal ve jeotermal imkanlarıyla, sağlık, kültür, kongre ve toplantı   turizminde marka olmayı, huzurlu ve güvenli gurur duyulacak bir şehirde yaşamayı isteğini biliyorum.

Hesap veren, şeffaf, katılımcı demokratik bir Belediye yönetim anlaşıyla İlçe halkımızın beklentilerini yerine getirmek için göreve talip oldum.
Cenab-ı Hak girdiğimiz bu yola dürüstlükle girmemizi, çıkarken de dürüstlükle çıkmamızı nasip eylesin.
Aklı olan ve düşünebilenler için bu yol Cennetin kapısını aralama yoludur.

‘Halka   Hizmet Hak’ka hizmettir.’ sözünü ilke edinerek görev yapmayı Allah (c.c.) nasip etsin.
Bu duygu ve düşüncelerle sözlerime son verirken, Başvurumuz sırasında bizleri yalnız bırakmayan siz değerli haziruna teşekkürlerimi sunuyor, Şükranlarımı arz ediyorum” dedi

Ferhat Sağlam

resim8328_4 resim8328_5 resim8328_6 resim8328_7

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir