» 
Şener Bayraktar Haberini “KİM SERVİS EDİYOR?”
a aa
Tarih : 25 Aralık 2013 13:15
Şener Bayraktar Haberini “KİM SERVİS EDİYOR?”
Akyazı'da birkaç haber sitesi tarafından "AK Parti Akyazı Adayı Şener Bayraktar" başlığıyla servis edilen haber tepki topladı. Akyazı'daki bazı haber sitelerinde yayınlanan sipariş haber AK Parti kulislerinden ciddi tepki topladı. Haberlere önce diğer AK Parti'li aday adayları itiraz etti, ardından Akyazı Halkın Sesi Gazetesi'nden açıklama geldi.
Şener Bayraktar Haberini “KİM SERVİS EDİYOR?”
reklam

Akyazı ve Sakarya ile hiç ilgisi olmayan bir şehrin internet sitesinde yayınlanan AK Parti haberi gündemi sarstı. Akyazı’da bir haber sitesi tarafından servis edilen haber hakkında Akyazı Halkın Sesi’nden haberle yanıt geldi.

ali-sener-bayraktarAkyazı Halkın Sesi Gazetesi internet sitesinde yayınlanan haberde şu açıklamalar kaydedildi:

“AK Parti Akyazı belediye başkan aday adayı olan dokuz isimden biri başkan adayı olacak. Ancak bu aday henüz açıklanmadı.

Akyazı belediye başkan adayı henüz AK Parti Genel Merkezi ve Başbakan Erdoğan tarafından açıklanmamasına rağmen, 25 Kasım tarihinde Malatyaaksiyon.com haber sitesinde yayınlanan bir haber, Akyazı’daki bazı haber sitelerinde yeni bir habermiş gibi takdim edilerek Akyazı belediye başkan adayının Şener Bayraktar olduğu şeklinde haber yapılmaktadır.

AK Parti Akyazı belediye başkan adayı henüz açıklanmamıştır, kamuoyuna saygı ile duyurulur”

“BAYRAKTAR’IN DAHA ÖNCE BAŞBAKAN’LA YAPTIĞI ZİRAAT ODASI GÖRÜŞMESİ, ADAYLIK GÖRÜŞMESİ GİBİ HABER OLARAK SERVİS EDİLMİŞ VE TEPKİ TOPLAMIŞTI…”

AK Parti Akyazı Belediye Başkan Aday Adayı Ali şener Bayraktar’ın ismi daha önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile yapılacak Ziraat Odaları görüşmesini adaylık görüşmesi gibi haber servisi yapmak iddiasıyla gündeme gelmişti. Bu gelişmelerin ardından Ali Şener Bayraktar’ın suskunluğunu sürdürmesi merak konusu oldu.

cevdet-akbasAK PARTİ AKYAZI BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI CEVDET AKBAŞ:
BU AÇIKLAMALAR BİZE HAKARETTİR! BUNLARI TEŞKİLATÇILIK OLARAK KABUL ETMİYORUM…”

Yayınlanan  haberler üzerine, AK Parti Akyazı Belediye Başkan Aday Adayı Cevdet Akbaş, bu tür tutumların yanlış olduğunu, aday adayı olarak çalışmalarına devam ettiğini ve bu türden girişimleri teşkilatçılıktan saymadığını söyledi.

AK Parti’li Akbaş açıklamasında şunları kaydetti; “Benim Cevdet Akbaş olarak ‘kesin adayım’ sözlerini söylememi yada bu tür sözleri söyletmemi kimse beklemesin. Bu tür girişimleri şahsiyetime yakıştırmadığım gibi, aday adayı olarak bizlere yapılan hakaret olarak kabul ediyorum”

Etiketler :

DİĞER ALİ ŞENER BAYRAKTAR HABERLERİ

  • Anketimizde AK Parti Başkan Adayı Kim Oldu?

   Anketimizde AK Parti Başkan Adayı Kim Oldu?

   Akyazı Belediye Başkan adaylığı için 9 tane aday adayı müracaatta bulundu. Ali Ateş, Ali Gezer, Ali Karakaş, Ali Şener Bayraktar, Bilal Soykan, Cevdet Akbaş, Hasan Akcan, Yaşar Yazıcı, Nail Kahveci olarak...

  • Akyazı 24 Haber sitesi açıldı

   Akyazı 24 Haber sitesi açıldı

   Kaymakam K. Mustafa Ballı tarafından hayırlı olsun dilekleri ile gerçekleştirilen açılış öncesinde İlçe Müftüsü Mehmet Şenokur’da dua yaptı. Akyazı 24 Haber sitesi genel yayın yönetmeni Etem Acar törende...

  • Akyazı’da Aday kim olacak?

   Akyazı’da Aday kim olacak?

   Kim Aday olacak? 2014 Mart ayında yapılacak olan Belediye başkanlık seçimlerine yaklaşmasıyla iddialar git gide büyümeye devam ediyor. Ak Parti’den 9 belediye başkan aday adayı açıklanırken 9 Aday...

  • Ak Parti Adayı Bu Hafta Açıklanabilir!

   Ak Parti Adayı Bu Hafta Açıklanabilir!

   Ak Parti'nin bu hafta aralarında Akyazı Belediyesinin de bulunduğu belediye başkan adaylarını açıklaması bekleniyor. Kimler Adaydı adayıydı? Ali Ateş Ali Gezer Ali Karakaş Ali Şener...

  • Bayraktar Başbakana rapor sunacak

   Bayraktar Başbakana rapor sunacak

   Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın katılacağı ve Trabzon’da düzenlenecek Türkiye Ziraat Odaları Birliği Karadeniz Bölge Toplantısı’na Sakarya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Ali Şener BAYRAKTAR...

AKYAZI ANKET

Üzgünüm, anket şu an aktif değil!

GÜNÜN HABERLERİ