Sizlerden Aldığımız Güçle Tüm Engelleri Aşacağız

Oldukça yoğun bir ilgi ve havai fişekler ile karşılanan Bahattin Dertlioğlu, gördüğü manzara karşısında Erdoğdululara teker teker teşekkürlerini sundu.

Konuşmasında önemli şeylere değinen Dertlioğlu;”Görüyoruz ki Erdoğdu mahallemizde ”Artık Yeter” diyor. Sizlerden aldığımız bu güç ile önümüzde ki tüm engelleri Allah’ın izniyle aşacağız. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Yapmak istediği projelerden de bahseden Dertlioğlu;
”Dünya’da ki belediyeciliğin iki ana misyonu vardır. Birincisi kontrol ettiği bölgenin Sosyal ve Kültürel yönden kalkınması ve bunun için projeler üretilmesi, ikincisi ise o bölgede yaşayan insanların cebine para girdisinin sağlanmasıdır. Amacımız bu iki yönlü çalışmayı Akyazı’ya tam manası ile kazandırmaktır.

Çevresinde İzmit, İstanbul, Düzce, Bolu gibi illerin olduğu ve toplamda 23 milyondan fazla insanın yaşadığı bir bölgede ikamet ediyoruz. Bu insanların sadece %15’ini bu bölgeye çekebilmemiz, Akyazı’da ki turizm potansiyelini çok yukarıları taşıyacaktır. Bunun için Akyazı’nın ova köylerine ve dağ köylerine iki yönlü proje çalışmalarımız vardır.” dedi.4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir