Şöförün Dikkati Uyuşturucuyu Ele Verdi

MOTOSİKLET VE BİSİKLET HIRSIZLIĞI
Sakarya/Akyazı-Bıçkıdere köyünde 10 Eylül 2013 Salı günü belirsiz bir saatte; A.K. isimli şahsa ait 54 HR … plakalı motosikleti evinin önünde park halinde iken çalan kimliği tespit edilemeyen fail/failleri yakalama çalışmalarına başlanmıştır.

KAYBOLMA(KAYIP ŞAHIS)
Sakarya/Akyazı-Osmanbey köyünde 12 Eylül 2013 Perşembe günü saat 23.50 sıralarında S.C. eiş Ç.C. (1989 dğ.lu/K)’nin 1 ay önce evden ayrıldığını ve bir daha haber alınamadığını bildirmiştir.

KASTEN YARLAMA
Sakarya/Akyazı-Altındere beldesinde 14 Eylül 2013 Cumartesi günü saat 18.30 sıralarında Y.T., A.T., S.T ve A.T.’nin birbirlerini karşılıklı olarak darp ettikleri tespit edilmiştir.

YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Sakarya/Akyazı-Bedilkadirbey köyünde 12 Eylül 2013 Perşembe günü saat 16.45 sıralarında Ş.A. kullandığı 34 BJ plakalı araçla seyir halinde iken karşı yönden gelen U.Ö.’ün kullandığı 54 HP … plakalı araçla çarpışması sonucu meydana gelen kazada her iki sürücünün de yaralandığı tespit edilmiştir.

UYUŞTURUCU MADDE TİCARETİ
Sakarya/Akyazı-Bıçkıdere köyünde 10 eylül 2013 Salı günü tespit edilemeyen bir saatte; İstanbul-Kuzuluk arasında sefer yapan M.D’nin kullandığı 54 HL … plakalı otobüse T.U’nun kimliği tespit edilemeyen bir şahıs aracılığı ile bir poşet bıraktığı, M.D.’nin de şüphelenerek söz konusu poşeti Akyazı İlçe J.K.lığına getirmesi sonucu 6 adet 3 gr.lık paketler halinde toplam 18 gr. Uyuşturucu madde ele geçirilmiş olup, şüpheli T.U. yakalanarak çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak Ferizli L tipi K.C.İ.K’na teslim edilmiştir.

SAKARYA’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU

Erenler, Akyazı ve Kocaali ilçelerinde düzenlenen operasyonlarda 2 bin 640 kök Hint keneviri, 410 gram kubar esrar ve 18 gram “Jamaikan gold” adı verilen uyuşturucu ele geçirildi.

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan operasyonlarda, Erenler’de 2 bin 640 kök Hint keneviri, 10 gram kubar esrar, Akyazı’da 18 gram “Jamaikan gold” uyuşturucu madde, Kocaali’de 400 gram kubar esrar ve 4 gram Hint keneviri tohumu olmak üzere, 2 bin 640 kök Hint keneviri, 410 gram kubar esrar, 18 gram uyuşturucu ele geçirildi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir