Tek Yön Uygulaması Başlıyor

Akyazı da yaşanan trafik sorununu gidermek amacı ile Akyazı Belediyesi tarafından düzenlenen Trafikte tek yön uygulaması bayramdan sonra başlıyor.
 

Bankalar caddesi Necati Temel Caddesi hamam önünden (Hacıoğlu caddesi) kopya market önü değirmenler caddesi başı ve beşkardeşler market önü kavşağı güzergâhında yaşanan trafik yoğunluna çözüm amacıyla aylar öncesinden tabelaları asılan ama bir türlü uygulamaya başlatılamayan tek yön ve Parkomat uygulaması Bayramdan sonra başlıyor.

Edinilen bilgilere tek yön uygulaması için tüm çalışmaların bittiği, vatandaşların tek yön uygulamasında yaşanabilecek sıkıntıları ramazan ayında yaşamamaları için bayramdan sonrasına ertelendiği belirtildi. Ramazana bayramından tek yön uygulaması ile araçlar Konuralp önünden Necati Temel caddesine dönerek beşkardeşler market önü kavşağından çıkış yaparak Kuzuluk istikametine gidebilecekler. 

Ramazan bayramından sonra ücretli park uygulamasına da geçilecek. Sakarya büyükşehir belediyesi tarafından Bankalar Caddesi, merkez aile parkı çevresi Mudurnu caddesi gibi yerlere Parkomat yerleştirerek bundan sonra araç parkların ücretli olacağı belirtildi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir