Yazıcı ve Ballı’nın ziyaretleri sürüyor.

Akyazı Belediye başkanı Yaşar Yazıcı ve Akyazı Kaymakam’ı Kamuran Mustafa Ballı ile birlikte Dokurcun beldesine giderek ilk önce Dokurcun Belediyesi hizmet binasını ve Dokurcun Belediye başkanı ruhi YILMAZ’ ı makamında ziyaret etti. Akyazı Kaymakam’ı Kamuran Mustafa Ballı, ve Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, Dokurcun Belediye başkanı Ruhi YILMAZ ile birlikte Dokurcun Beldesinde bulunan işletmeleri de ziyaret etmek üzere hep birlikte beldeyi gezdiler.

Dokurcun Beldesinde bulunan Assu, Şenpiliç, Yılmaz Tavukçuluk fabrikalarını ziyaret eden Kaymakam Ballı, Başkan Yazıcı  ve Yılmaz buradan Kuloğlu mahallesinde bulunan camii’yi ve mahalle sakinlerini de ziyaret etmeyi ihmal etmedi. Mahalle sakinleri ile bir araya gelen Kaymakam Ballı ve Akyazı Belediye Başkanı Yazıcı ,Dokurcun Belediye Başkanı Ruhi Yılmaz dokurcun belde sakinleri ile tanışarak karşılıklı hasbihal ettiler.

Akyazı’nın yeni kaymakamı Kamuran Mustafa Ballı ile tanışan Dokurcun sakinleri Kaymakam Ballı’ya ve Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı’ya sıcak sohbetlerin ötürü ve beldelerini ziyaret etmeleri vesilesi ile teşekkür ettiler.

Akyazı Kaymakamı Kamuran Mustafa Ballı “ Dokurcun’u çok beğendim çok şirin ve güzel bir belde ve bünyesinde Assu, Şenpiliç, Yılmaz Tavukçuluk  gibi önemli fabrikaları barındırmakta.Dokurcun Belediye başkanımız Ruhi Yılmaz’la da ilk kez tanıştık ama bundan sonra da Dokurcun’a karşılıklı olarak ziyaretlerimiz sürecektir.” dedi.

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı “ Dokurcun’a her gelişimizde burada gezmekten zevk alıyoruz. Dokurcun sıcak kanlı insanlarıyla yemyeşil  doğasıyla çok güzel bir belde buradaki belde sakinleriyle her gelişimizde sohbet ediyoruz onlar la tanışıyoruz karşılıklı olarak onlarında fikirlerini alıyoruz. Dokurcun’a sık sık gidip geliyoruz. Dokurcun belediyesi ve belediye başkanı sayın ruhi yılmaz ile ile irtibatımız zaten bundan önce de vardı her zamanda devam edecektir. ” dedi.

Dokurcun Belediye Başkanı Ruhi Yılmaz “ Akyazı’ya yeni atanan kaymakam sayın Kamuran Mustafa Ballı’ya ve Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı’ya ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyoruz inşallah en kısa zamanda bizde kendilerine iade-i ziyarette bulunacağız ”dedi.

resim8103_2 resim8103_3 resim8103_4 resim8103_5 resim8103_6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir