Yeni Gelen Öğretmenlere Akyazı Turu

İlçemize ilköğretim ve liselerde görev yapmak üzere çeşitli branşlarda 58 öğretmen atandı. Atanan öğretmenlere Akyazı’mızı tanıtmak amacıyla Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı ilçemizde yer alan bazı Turistlik yerleri gezdirdi.
 

Başkan Yaşar Yazıcı’ya gezide İlçe Eğitim Şube Müd. Recep Özdemir de eşlik etti. Öğretmenler Fen lisesinden Kenan Sofuoğlu’nun pistine kadar birçok yeri görme fırsatı yakaladılar. Daha sonra öğretmenlerle birçok konuda yardımcı olmak üzere sohbette bulundular.

Başkan Yaşar Yazıcı geziyle ilgili ”Değerli öğretmenler eğitimle ve öğretimle ilgili öğrencilerim adına ne gerekiyorsa elinizden geleni yapacağınızı umuyor. Ve bana da bu uğurda hangi sorumluluk düşüyorsa yerine getireceğim. Benim için mutlu öğretmen mutlu öğrenci, huzurlu öğretmen huzurlu öğrenci demek olduğunu biliyorum. ve sizin derdiniz benimdir diyorum.”dedi.

Öğretmenlerden ilçemizle ilgili görüşleri sorulduğunda Matematik öğretmeni Recep Küçük” Hiçbir yeni atananın bize gösterilen ilgiye benzer ilgi görmemiştir. Bize verilen oryantasyon eğitiminden sonra bu gezinin Akyazı’yla ilgili düşüncelerimizin olumlu anlamda pekişti. Ve üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Arkadaşlarım adına Akyazı için eğitim adına ne gerekiyorsa yapacağız. Son olarak önce Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı ya daha sonrada ilçe eğitim şube müdç Recep Özdemir’e teşekkür ederiz.”dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir