Yeni Mahalle Muhtar Adayı Cahit Avcı

Yeni Mahalle sakinlerine her daim daha iyi hizmetle layık olduğumuz düşüncesi ile halka hizmet hak’ka hizmet anlayışı ile şahsıma ve ekibime güvenerek daha iyi bir hizmet edebilmek için Cahit Avcı.

Önceliklerimiz…

Yeni Mahalle muhtar adayı olan Cahit Avcı “Siz kıymetli mahalle sakinlerini sık sık ziyaret edeceğimize, İnsan, din, dil ve ırk ayrımı yapmadan menfaat gözetmeden adil dürüst ve şeffaf olacağımıza. İhtiyaç sahibi olanların ihtiyaç ve sorunları ile yakından ilgileneceğimize. Mahallemizde bulunan 3 okulumuzun ihtiyaçları için okul aile birliği ile istişare içinde olacağımıza. Sokak Hayvanları için daha iyi şartlarda yaşaması adına hayvan barınağı yapılabilmesi için belediyemize ısrarcı ve takipçi olacağımıza. Mahallemizin ve siz değerli sakinlerinin sorunlarında çözüm buldukça mutlu olacağımıza şahsım ve ekibim adına söz veriyorum” dedi

Neden Aday Oldum…

Neden Aday olduğunu açıklayan Yeni Mahalle Muhtar Adayı Cahit Avcı” Değerli Yeni Mahalle sakinlerine her daim daha iyi hizmetle layık olduğumuz düşüncesi ile HALKA HİZMET HAK’KA HİZMET ANLAYIŞI ile şahsıma ve ekibime güvenerek daha iyi bir hizmet edebilmek için aday oldum” dedi.

Cahit Avcı Kimdir…

30,03,1977 Artvin Doğumluyum Evli ve 3 çocuk babasıyım. 1989 yılından itibaren Akyazı Yeni Mahallede ikamet etmekteyim. 1991 yılından itibaren başladığım ticaret hayatına halen devam etmekteyim. 2009 / 2014 yılları arasında Akyazı Bakkallar Bayiler odası yönetim kurulu üyeliğinde bulundum.
Aktif olarak 25 yılımı geçirdiğim Mahalleme ve siz değerli Mahalle sakinlerine daha iyi hizmet edebilme adına vefa borcumu ödeme suretiyle çıkmış olduğumuz Yeni Mahalle Muhtarlığı yolunda genç, dinamik ve dürüst ekibimizle desteklerini bekliyoruz.

resim9315_2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir